Zmiana warty w nadarzyńskim komisariacie policji

Nadarzyn

Nowym komendantem Komisariatu Policji w Nadarzynie został asp. szt. Piotr Mikuska, natomiast zastępcą nadkom. Dariusz Jeża.

Podinspektor Robert Sobczak, naczelnik wydziału ogólnego pruszkowskiej komendy, odczytał rozkazy personalne podpisane przez Komendanta Stołecznego Policji o powołaniu z dniem 11 marca 2019 r. na stanowisko: Komendanta Komisariatu Policji w Nadarzynie – aspiranta sztabowego Piotra Mikuska i Zastępcę Komendanta Komisariatu – nadkomisarza Dariusza Jeża.

Nowi komendanci podziękowali za wyróżnienie i okazane im zaufanie. Wyrazili nadzieję, że razem z policjantami nadarzyńskiego komisariatu będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i tworzyć Policję skuteczną, zasługującą na społeczny szacunek i zaufanie.

Swoje gratulacje i oraz życzenia dla nowych szefów nadarzyńskiego komisariatu złożyli również: wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński, zastępca wójta Janusz Rajkowski oraz policjanci.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Zmiana warty w nadarzyńskim komisariacie policji”

 1. Ja pisze:

  Muchalski też gratulowal?

 2. TT pisze:

  Aspirant komendantem a nadkomisarz zastępca dziwne, szybki awans i emerytura…

 3. Anonim pisze:

  Aspirant komendantem a nadkomisarz zastępca dziwne, szybki awans i emerytura…

 4. wojtek pisze:

  komendant to Piotr Mikusek a nie Mikuska,chociaż to trzeba było sprawdzić

 5. silver pisze:

  Trochę mu się mundur skurczył.

 6. zzz pisze:

  A kto przejmie fabryczkę papierosów po poprzednim komendancie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły