Złodzieje grasują na Parzniewie? „Nie mamy takich zgłoszeń”

Parzniew

Mieszkańcy osiedla na Parzniewie obawiają się złodziei, którzy mają szukać „okazji” i naciskając na klamki liczyć, że trafią na otwarte drzwi do mieszkań. Policja zaznacza, że nie otrzymała zgłoszeń o takich incydentach.

Z prośbą o pomoc w tej sprawie zwróciła się do nas jedna z czytelniczek. – Mamy swoja osiedlową grupę na Facebooku, na której mieszkanki osiedla pisały iż od dłuższego czasu odnoszą wrażenie, że ktoś naciska klamkę od drzwi mieszkań. Nieraz ktoś cicho puka i naciska, a nieraz poprostu naciska. Na szczęście drzwi we wszystkich przypadkach były zamknięte. Na osiedlu jest bardzo dużo dzieci, trochę to przerażajace, bo tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi złodziejowi – czytamy w wiadomości nadesłanej na skrzynkę kontakt@wpr24.pl.

Pytanie o bezpieczeństwo mieszkańców osiedla na Parzniewie zadaliśmy policji. Okazuje się jednak, że zgłoszeń o tego typu niepokojących zdarzeniach funkcjonariusze nie otrzymali. – Nie mamy takich sygnałów ani informacji. Jeśli mieszkańcy czegoś się obawiają, podejrzewają że ktoś podejrzany kręci się w okolicy, to prosimy o kontakt. Policjanci przyjadą, sprawdzą, wylegitymują jeśli będzie taka potrzeba – zaznacza st. asp. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.