Zdradził go SMS

Region

Podczas rutynowej kontroli dwóch mężczyzn policjanci znaleźli 11 tabletek ekstazy. Kamil S. został zatrzymany do wyjaśnienia, natomiast Paweł W., który nie posiadał przy sobie zabronionych substancji został zwolniony. Po godzinie dołączył jednak do zatrzymanego kolegi.

W piątek 28 maja, około godziny 20.00 funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy postanowili wylegitymować dwóch mężczyzn. Ich nerwowe zachowanie wzbudziło ciekawość policjantów. Podczas kontroli osobistej u Kamila S. została znaleziona torebka foliowa z 11 różowymi tabletkami. 22-latek wiedział, że są to środki odurzające, jednak nie był w stanie określić rodzaju substancji. Drugi z legitymowanych, Paweł W. został zwolniony, ponieważ nie posiadał przy sobie żadnych zabronionych przedmiotów.

Kamil S. został przewieziony do komendy. Podczas przeszukania rzeczy osobistych na telefon komórkowy zatrzymanego przyszedł sms. Funkcjonariusz dokonujący przeszukania odczytał następującą treść „Nie mów, że to moje”. Policjant oddzwonił na numer komórkowy, z którego została wysłana wiadomość i poprosił mężczyznę, który odebrał o przyniesienie papierosów dla Kamila S. Po godzinie na komisariacie zjawił się wcześniej legitymowany Paweł W.

Mężczyźni zostali zatrzymani i obaj usłyszeli zarzuty. Kamil S. posiadania środków odurzających, a Paweł W. ich udzielenia. Pierwszy z nich przyznał się do posiadania narkotyków. Natomiast Paweł W. zeznał, że nie on dostarczył środki odurzające koledze. Nie potrafił również wytłumaczyć, dlaczego wysłał sms do Kamila S. właśnie o takiej treści.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.