Zbiórka gabarytów w Raszynie

Region

Urząd Gminy Raszyn informuje, że w maju, lipcu, wrześniu i październiku będzie zorganizowana zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

Odpady będą zbierane:

– w pierwszy poniedziałek, wtorek i środa wyznaczonego miesiąca z Raszyna, Rybia i Nowych Grocholic, przy czym w maju nastąpi zbiórka w trzeci poniedziałek, wtorek i środę,

– w pierwszy czwartek i piątek wyznaczonego miesiąca z Jaworowej, Dawid, Dawid Bankowych, Puchał, Falent, Falent Nowych, Falent Dużych, Sękocina Las, Sękocina Nowego, Sękocina Starego, Ład, Podolszyna Nowego, Słomina, Laszczek, Wypęd, Janek, przy czym w miesiącu maju nastąpi zbiórka w trzeci czwartek i piątek.

Zbiórka wielkogabarytów zaczynać się będzie od godz. 8.00. W związku z powyższym harmonogram przedstawia się następująco:
– 16, 17, 18 oraz 19 i 20 maj,
– 4, 5, 6 oraz 7 i 8 lipiec,
– 5, 6, 7 oraz 8 i 9 wrzesień,
– 3, 4, 5 oraz 6 i 7 październik

Urząd Gminy prosi aby zgłaszać wywóz odpadów najpóźniej na 4 dni robocze przed dniem każdej zbiórki.

UWAGA: Z jednej posesji nie może być wzięte więcej niż:
– jeden duży odpad (np. szafa, regał, łóżko),
– dwa średnie(np. fotele, krzesła, szafki kuchenne),
– jeden mały (np. dywan, zlew, sedes).
Wszystkie odpady w miarę możliwości powinny być rozłożone na części pierwsze

Liczba zgłoszeń jest ograniczona.

Zapisy prowadzone są pod nr. tel. 22 701 79 15 i w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Raszyn – pokój 206.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.