Zatrzymani za narkotyki w… święta

Grodzisk Maz.

Tylko 24 i 25 grudnia grodziscy funkcjonariusze policji zatrzymali cztery osoby, u których znaleźli narkotyki – głównie amfetaminę. Zatrzymanym grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W święta policjanci nie próżnowali. Podczas służby zwracali uwagę na podejrzane, dziwne czy niepewne zachowania osób, które mogły świadczyć o popełnieniu przestępstw. Tylko przez dwa dni zatrzymano cztery osoby w wieku od 23 do 39 lat, które miały przy sobie amfetaminę i marihuanę. Trzy z nich wpadły w rejonie Grodziska Mazowieckiego, zaś jedna na terenie gminy Baranów.
 
W wigilię przed południem funkcjonariusze skontrolowali 39-latka przemierzającego ulice Grodziska Mazowieckiego. Okazało się, że mężczyzna jest w posiadaniu porcji amfetaminy. Kolejnego dnia po godzinie 16.00 w Kaskach zatrzymano 23-latka, który miał przy sobie ponad gram tego narkotyku. Jeszcze tego samego dnia wieczorem w ręce policjantów trafił 32-latek z torebką marihuany. Natomiast w sobotę zabezpieczono przy 26-latku kolejny raz porcję marihuany.
 
Znalezione substancje odurzające zostały zabezpieczone. Rafałowi P., Dariuszowi S., Piotrowi W. oraz Danielowi S. postawiono zarzuty posiadania narkotyków. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.