Zamykają przejazd przez tory WKD w Michałowicach [AKTUALIZACJA]

Michałowice

Nie we wtorek, jak początkowo informowało WKD, lecz w środę na kilka dni zamknięty zostanie przejazd przez tory WKD w ciągu ul. Jesionowej w Michałowicach. Kierowcy będą musieli skorzystać z objazdów.

To kolejna odsłona prac na szlaku WKD. W poprzednich tygodniach zamykane były przejazdy m.in. w Kaniach i Nowej Wsi. Teraz przyszedł czas na przeprawę w Michałowicach. Ta miała zostać zamknięta we wtorek, ale z informacji podanych nam przez rzecznika WKD wynika, że nastąpi to dzień później. – Zamknięcie przejazdu w Michałowicach nastąpi w środę, 24 stycznia około godz. 9.00. Przesunięcie terminu zamknięcia przejazdu w Michałowicach o jeden dzień wynikło z warunków atmosferycznych, wydłużających roboty końcowe na przeprawie w Nowej Wsi – informuje Krzysztof Kulesza, rzecznik prasowy WKD.

– Zgodnie z dotychczas wypracowaną praktyką z wykonawcą, otwarcie dla ruchu danego przejazdu po zakończeniu prac poprzedzało bezpośrednio (jeszcze tego samego dnia) zamknięcie kolejnego obiektu. W związku z powyższym przejazd w Nowej Wsi będzie nieczynny do godzin porannych, 24 stycznia – dodaje przedstawiciel WKD.

Prace na przejazdach nie mają wpływu na rozkład jazdy i kursowanie kolejek.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.