Zamkną przejście pod torami PKP w Piastowie

Piastów

Ważna informacja dla pasażerów z Piastowa. Tuż po majówce zamknięte zostanie przejście pod torami PKP od strony ul. Lwowskiej. To pierwszy akcent przygotowań do remontu podmiejskiej linii kolejowej.

Utrudnienia pojawią się 5 maja. – Dojście do peronów możliwe będzie tylko od ulicy Dworcowej. W celu przejścia na druga stronę torów należy korzystać z wiaduktu im. gen. Leopolda Okulickiego – informuje urząd miasta w Piastowie.

To nie koniec zmian. – Na ulicy Lwowskiej, na odcinku od ul. Józefa Hallera do przejścia podziemnego, zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy z jednoczesnym obustronnym zakazem zatrzymywania i postoju. Po stronie wschodniej ulicy Józefa Hallera również wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania i postoju. W rejonie dojścia do tunelu, zarówno od strony ul. Warszawskiej jak i Tysiąclecia zostaną umieszczone stosowne tablice informacyjne – czytamy w komunikacie.

W ramach prac ma zostać wykonane nowe przejście wraz z windami od strony ul. Dworcowej i Lwowskiej oraz na peronie w kierunku zachodnim. Podobne utrudnienia również po majówce pojawią się w Milanówku. A co dokładnie zmieni się w Piastowie w czasie remontu linii podmiejskiej nr 447? Sprawdźcie tu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.