Zaatakowali dwie osoby napotkane na ulicy

Uncategorized

23-letni Grzegorz P. i 22-letni Damian G. odpowiedzą za pobicie dwóch osób. Wieczorem idąc jedną z ulic w Grodzisku Mazowieckim zaatakowali kobietę i mężczyznę.

Policjanci otrzymali informację o ulicznej awanturze tuż przed godz. 20.00. – Na miejscu nie było już uczestników zajścia, ale funkcjonariusze szybko ustalili poszkodowaną kobietę i mężczyznę oraz rysopisy dwóch napastników. Po kilku minutach poszukiwań, rozpoznali dwóch opisanych mężczyzn na sąsiedniej ulicy. Nietrzeźwy 23-latek i 22-latek trafili do celi grodziskiej komendy – poinformowała asp. szt. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci ustalili, że napastnicy zaatakowali idącą ulicą parę bez powodu. Wielokrotnie uderzali mężczynę po całym ciele, a gdy się przewrócił, zaczęli go kopać. Kobieta również została uderzona kilka razy. 

Po wytrzeźwieniu, Grzegorz P. i Damian G. usłyszeli zarzuty pobicia dwóch osób. Co ciekawe mężczyźni już wcześniej byli notowani za podobne przestępstwa. – Decyzją prokuratora będą teraz pięć razy w tygodniu zgłaszać się w grodziskiej komendzie w celu realizacji policyjnego dozoru – zaznacza asp. szt. Katarzyna Zych.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.