Za kilka dni Pszczelińska z zakazem

Brwinów

Przebudowa ul. Pszczelińskiej na granicy Brwinowa i Otrębus wkracza w nową fazę. Od 4 maja do połowy czerwca zamknięty zostanie fragment od ul. Pedagogicznej do Osiedla Pszczelin. Objazd zostanie poprowadzony ulicą Wilsona.

Pszczelińska to fragment drogi wojewódzkiej nr 720 i jedna z najważniejszych dróg dojazdowych do Brwinowa. Stanowi także część wygodnego szlaku do Błonia, Milanówka czy objazd do autostrady A2 przez mniejsze brwinowskie miejscowości. W ostatnich dniach marca rozpoczęła się modernizacja odcinka od ul. Pedagogicznej do skrzyżowania z drogą nr 719 w Otrębusach. Zgodnie z zapowiedziami drogowców, całkowite wyłączenie tego fragmentu z ruchu miało nastąpić tuż po świętach wielkanocnych. Ostatecznie stanie się to po majówce.

W tym czasie kierowcy powinni korzystać z objazdów wytyczonych ulicami Obwodnica i Wilsona. Zmienioną trasą pojadą także autobusy. – Zmieniona zostanie trasa autobusu linii B7. Nie będzie obsługiwany żaden przystanek przy ulicy Pszczelińskiej. Trasa linii B7 w kierunku Nadarzyna będzie się zaczynała na przystanku Brwinów Rynek, następnie przystanek Brwinów Urząd Gminy i Brwinów Zespół Szkół Ogólnokształcących, z tego przystanku autobus nie będzie wracał na przystanek przy poczcie tylko bezpośrednio pojedzie na przystanek zastępczy Otrębusy Krótka (przy pompowni wody). W drodze powrotnej autobus będzie zatrzymywał się na przystanku Otrębusy (przy Amigo). Pozostałe przystanki bez zmian – informuje brwinowski urząd gminy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.