Z komputerem po lepsze życie

Region

Stowarzyszenie „EGIDA” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zaprasza na szkolenia dla rolników oraz mieszkańców obszarów wiejskich gminy Grodzisk Mazowiecki.

W ramach projektu prowadzone będą szkolenia komputerowe dla rolników oraz mieszkańców obszarów wiejskich gminy Grodzisk Mazowiecki w wieku (18-60 lat), mające na celu zdobycie bądź podniesienie umiejętności w zakresie posługiwania się komputerem i internetem.

Program szkolenia obejmuje trzy bloki tematyczne: system WINDOWS, edytor tekstu MS Word, internet . W wyniku szkolenia uczestnicy poznają również konkretne przykłady praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy:
– możliwość prowadzenia elektronicznego konta bankowego
– możliwości jakie daje poczta elektroniczna
– możliwości jakie dają portale usługowo-handlowe, zamawianie towarów przez internet
– możliwość załatwiania spraw z urzędami w formie elektronicznej ( Urząd Skarbowy, Urząd Miasta)
– możliwość uczestniczenia w forach internetowych

Kursy komputerowe odbywają się w Szkole Podstawowej w Izdebnie Kościelnym przy ul. Ks. M. Oziębłowskiego w godzinach 17.00-20.15 zgodnie z poniższymi terminami:
I grupa – 28, 31 stycznia, 2,4,7,9 lutego 2011 roku
II grupa – 28 luty oraz 2,4,7,9,11 marca 2011 roku
III grupa – 29,31 marca oraz 1,4,6,8 kwietnia 2011 roku
IV grupa – 4,5,6,9,11,13 maja

UDZIAŁ W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNY
Więcej informacji na stronie www.egida.org.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.