Wyścig z czasem na Iwaszkiewicza i Reymonta

Podkowa Leśna

Trwa przebudowa ulic Iwaszkiewicza i Reymonta w Podkowie Leśnej. Drogowcy uwijają się, aby zakończyć prace przed nadejściem zimy, jednak plany może pokrzyżować pogoda.

Na ul. Iwaszkiewicza modernizacja rozpoczęła się na początku listopada. Jakich zmian możemy się spodziewać? – Projekt przewiduje wykonanie nawierzchni z kostki betonowej i jednostronnego chodnika oraz zjazdów do posesji. Przebudowa nastąpi na odcinku od ulicy Jana Pawła II do bramy wjazdowej MOK. Po uzyskaniu prawomocnej decyzji komunalizacyjnej na działkę przed torami WKD nawierzchnia zostanie przedłużona do końca ulicy – wyjaśnia Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej.

Roboty trwają także na Reymonta. – Drugą planowaną inwestycją jest dokończenie budowy ulicy Reymonta. Fatalny stan obu tych ulic, od wielu lat był przyczyną pisania w tej sprawie licznych petycji i wniosków do budżetu przez mieszkańców. Ogromnie się cieszę, że po wielu miesiącach udało się uzyskać potrzebne pozwolenia do realizacji tych inwestycji. Szkoda tylko, że te miesiące oczekiwań uniemożliwiły przystąpienie do budowy tych ulic wcześniej, co gwarantowałoby „zdążenie przed zimą”. A tak, trochę liczymy na fart pogodowy i sprawność wykonawców – zaznacza podkowiański włodarz.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.