Wysadzili bankomat w Brwinowie

Brwinów

Na ul. Powstańców Warszawy w Brwinowie wysadzono bankomat. Sprawcom nie udało się jednak ukraść gotówki.

W nocy mieszkańcy Brwinowa usłyszeli huk. Podczas porannej drogi do pracy przy ul. Powstańców Warszawy zauważyli rozsypane części i funkcjonariuszy zabezpieczających teren. – Przed godz. 4.00 doszło wybuchu bankomatu, który został zniszczony w znacznym stopniu. Nie skradziono pieniędzy. Policjanci zakończyli czynności na miejscu – wyjaśnia st. asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Funkcjonariusze będą ustalać dane sprawców. – Każdy, kto widział zdarzenie bądź coś wie w sprawie proszony jest o kontakt z policją. Prowadzimy dalsze czynności, których celem jest ustalanie sprawców – mówi st. asp. Kańka.

W ubiegłym roku w naszym regionie dochodziło do podobnych zdarzeń. 29 stycznia złodzieje wysadzili bankomat przy centrum handlowym w Parzniewie. Kolejny przypadek miał miejsce w marcu przy ul. Pruszkowskiej w Raszynie, zaś w kwietniu wysadzono bankomat przy ul. Traugutta w Grodzisku Mazowieckim. We wszystkich przypadkach złodzieje musieli obejść się smakiem, bo nie udało im się ukraść gotówki.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.