Wypadek w Turczynku

Region

Do groźnego wypadku doszło w piątek 14 stycznia ok. godz. 8.30 w Milanówku w okolicach Turczynka, gdzie na niebezpiecznym fragmencie drogi często dochodzi do podobnych wydarzeń informuje nasz czytelnik.

Informację otrzymaliśmy na naszą skrzynkę kontakt@wpr24.pl. Kierujący samochodem Volvo, jadący od strony Pruszkowa, zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym uderzył w dwa auta jadące w stronę Pruszkowa. Kierujący samochodem Suzuki Grand Vitara próbował uciec do rowu, jednakże volvo uderzyło samochód w lewy tylny bok, wskutek czego samochód został obrócony i zepchnięty do rowu. Kierująca pojazdem Subaru, nie miała szans na jakąkolwiek reakcję. Jej pojazd został uderzony w lewy przód. Volvo odbiło się od uderzonych pojazdów i zatrzymało się ok. 30 m dalej na pasie, z którego wcześniej zjechało.

W wypadku ranne zostały dwie osoby (sprawca z volvo i kierująca z subaru), które trafiły do szpitala. Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu były trzeźwe. W wyniku zdarzenia na drodze utworzył się gigantyczny korek, który ciągnął się na ok. 6 km w obydwie strony. Został rozładowany dopiero po ok. godzinie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców  Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod tel. 883 777 476.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.