Wynieśli telewizor na oczach obsługi

Grodzisk Maz.

Dwóch mężczyzn, Bartosz Z. i Rafał G. usłyszeli zarzuty kradzieży po tym jak próbowali ukraść telewizor w jednym ze sklepów na terenie Grodziska Mazowieckiego.

Grodziscy policjanci otrzymali zgłoszenie kradzieży telewizora ze sklepu. Po przyjęciu zawiadomienia ruszyli na miejsce aby to sprawdzić. Jak się okazało, dwóch mężczyzn spokojnie wyniosło sprzęt elektroniczny.

Z relacji obsługi sklepu wynikało, że mężczyźni wzięli z póki telewizor, po czym wyszli drzwiami wejściowymi w kierunku jednego z samochodów. Towar włożyli do auta i próbowali odjechać. Jednak w momencie gdy próbowali ruszyć z parkingu, wybiegli pracownicy marketu. Wówczas jeden z mężczyzn wystawił telewizor z samochodu i uciekli.

Na zatrzymanie podejrzanych długo nie trzeba było czekać. – Szybkie działanie grodziskich kryminalnych przyczyniły się do ustalenia  sprawców kradzieży. Okazali się nimi być 38-letni Rafał G. i 30-letni Bartosz Z. Mężczyźni zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty kradzieży. Podczas przesłuchania przyznali się do winy. Teraz o ich losie zdecyduje Sąd – informuje asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Za kradzież grozi nawet do 5 lat więzienia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.