Wymiana roślin z Mają Popielarską

Komorów

Od jej programów i książek miłośnicy ogrodów nie potrafią się oderwać. W najbliższą sobotę w Komorowie będzie można spotkać Maję Popielarską i wymienić się roślinami. Przygotowano też dodatkowe atrakcje.

Sezon na prace w ogrodzie w pełni. W przydomowych ogródkach i na balkonach pojawiają się nowe rośliny, porządkowane są te, których mamy za dużo. To idealny moment, aby zasięgnąć rady innych ogrodników-amatorów, a także profesjonalistki, czyli znanej i lubianej Mai Popielarskiej. – 19 maja w ramach otwartego spotkania dla mieszkańców gminy pt. „Zielono mi” zapraszamy do wymiany roślin. Często w ogrodzie są rośliny, których mamy zbyt dużo. Jeśli chcesz wymienić je na inne, lub po prostu komuś podarować zapraszamy do kontaktu lub po prostu przynieś je ze sobą i dokonaj wymiany z innymi mieszkańcami! – informują organizatorzy z Towarzystwa Przyjaciół Miasta Ogrodu Komorów.

Wymianie roślin towarzyszyć będzie piknikowy klimat. Będzie to zatem też okazja, aby po prostu miło spędzić czas z sąsiadami. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i tańców. Swoje muzyczne umiejętności zaprezentuje orkiestra dęta. Coś dla siebie znajdą fani motoryzacji, planowana jest bowiem wystawa zabytkowych samochodów.

Początek w sobotę (19 maja) o godz. 13.30 na pl. Paderewskiego w Komorowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.