Wylicytuj koszulkę Znicza, pomóż Monice!

Pruszków

Monika Pałdyna zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Trwa zbiórka środków na przeszczep szpiku i leczenie kobiety. W akcję pomocy zaangażował się Znicz Pruszków, który przekazał na aukcję koszulkę meczową z podpisami zawodników.

W jednej chwili życie Moniki zmieniło się o 180 stopni. Badania wykazały, że kobieta choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Monika Pałdyna walczy o powrót do zdrowia, jednak koszty leczenia są ogromne. – Z wysoko podniesioną głową i błyskiem w oku weszła na oddział onkologiczny. Została sama, z dala od rodziny w Polsce i kilka godzin drogi od ukochanych dzieci. Jej wola walki i nieschodzący uśmiech z ust zachwycały cały personel szpitala – przedstawia Fundacja Rycerze i Księżniczki, której podopieczną jest 39-latka.

Monika Pałdyna chce wyzdrowieć i wrócić do swoich dzieci, 20-miesięcznej córeczki Michelle i 11-letniego synka Rafała. Aby pokryć koszty leczenie potrzebuje 500 tys. zł. Liczy się każda złotówka. Najbliżsi robią, co mogą, aby zebrać potrzebne środki.

W akcję pomocy kobiecie włączył się Znicz Pruszków. Drużyna przekazała koszulkę meczową z podpisami zawodników na aukcję internetową. Biorąc w niej udział można dołożyć swoją cegiełkę i wspomóc Monikę w walce o powrót do zdrowia. Udział w licytacji koszulki Znicza Pruszków można wziąć tu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.