Wrak zmienił miejsce

Region

O wraku stojącym na drodze dojazdowej do piastowskiego Tesco pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Ostatnio pojazd zmienił miejsce.

Jeszcze tydzień temu porzucony fiat cinquecento stał na terenie hipermarketu Tesco. W tym wypadku nikt nie mógł nic zrobić. Policjanci sprawdzili jedynie czy pojazd nie zagraża innym uczestnikom ruchu i czy nie jest poszukiwany.

Jeden z naszych czytelników poinformował nas, że auto obecnie znajduje się w innym miejscu. Niebieski fiat stoi teraz tuż przy al. Jerozolimskich, na trawniku przy przejściu dla pieszych. – Ważne jest gdzie dokładnie ustawiony jest pojazd. W tym miejscu przebiega granica między Pruszkowem a Piastowem – poinformowała nas podkom. Dorota Nowak, rzecznik KPP Pruszków.

Cinquecento stoi przed znakiem z napisem Piastów, a to oznacza, że znajduje się już w Pruszkowie. – Za usunięcie wraku odpowiada miasto. W tym wypadku interweniować powinna Straż Miejska – podkreśla podkom. Nowak.

Auto stoi w tamtym rejonie od stycznia. – Samochód ma już wybitą szybę i lekka demolka się już zaczęła – napisał w e-mail'u czytelnik Marek. – Ciekawe jak długo trzeba będzie czekać na usuniecie wraku.

Przypominamy, że policja ma tylko dwie możliwości odholowania samochodu – gdy auto zagraża bezpieczeństwu, np. jest wadliwe i wyciekają z niego płyny lub gdy pozostawiony jest nieprzepisowo np. na drogach przeciwpożarowych.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.