Wpadł z marihuaną

Region

Policjanci z pruszkowskiej komendy zatrzymali 23-latka, który miał przy sobie marihuanę. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilkanaście minut po północy policyjny patrol został wysłany na interwencje do jednego z mieszkań na terenie miasta. Ze zgłoszenia telefonicznego, które przyjął dyżurny, wynikało, że ma miejsce zakłócanie ciszy nocnej.

Po dotarciu na miejsce zgłoszenia funkcjonariusze udali się do mieszkania, w którego słychać było głośną muzykę. Po kilku minutach pukania drzwi otworzył 23-letni Dariusz C. Młody mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo, a z mieszkania wydobywał się zapach marihuany. Mundurowi postanowili sprawdzić swoje podejrzenia. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli torebkę z suszem roślinnym. Mundurowi postanowili zrewidować również osoby przebywające w lokalu, ale niczego zabronionego przy nich nie znaleziono.

Dariusz C. oświadczył, że znaleziona torebka to jego własność. 23-latek został zatrzymany i przewieziony na komendę. Okazało się, że susz roślinny to marihuana o wadze 0,69 grama. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty i dobrowolnie poddał się karze.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.