Wigilia dla samotnych w Grodzisku

Grodzisk Maz.

23 grudnia w Zespole Szkół przy ul. Żwirki i Wigury 4 w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się spotkanie wigilijne dla osób samotnych. Uczestnicy będą mieli okazję poczuć świąteczny nastrój.

Prezenty, stół pełen pyszności, pachnąca choinka, ale tak naprawdę ważne jest spotkanie z drugim człowiekiem. Nie brakuje osób, które ten wyjątkowy czas przeżyją w samotności. W ich przypadku chwila rozmowy i wspólny posiłek są pięknym prezentem. Nawet najmniejszy gest ma ogromne znaczenie. W Grodzisku Mazowieckim każdy będzie miał okazję poczuć świąteczny klimat. 23 grudnia o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie wigilijne dla osób samotnych. 

Na sali gimnastycznej w Zespole Szkół nr 1 będzie można zasiąść przy świątecznym stole, przełamać się opłatkiem i wspólnie kolędować. – Boże Narodzenie to szczególny czas, który wszyscy powinni spędzić w gronie rodzinnym. Niestety niektóre osoby te święta spędzą w pojedynkę, dlatego chciałbym serdecznie zaprosić na „Wigilię dla osób samotnych” – zachęca Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Mazowieckiego. – Podczas spotkania odbędzie się uroczysty poczęstunek połączony ze wspólnym kolędowaniem – dodaje.

Wspólnie z uczestnikami spotkania wigilijnego będzie kolędował Chór Bogorya pod dyrekcją Marcina Mazura. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.