Wiemy kiedy otworzą Galerię Grodova!

Grodzisk Maz.

Grodziska galeria handlowa jest już praktycznie gotowa. Trwają prace wykończeniowe. Jako pierwsi ujawniamy planowany termin otwarcia Galerii Grodova dla klientów.

Wizja budowy galerii handlowej w Grodzisku Mazowieckim jest znana od dawna. Jednak dopiero w 2015 r. plany zaczęły się materializować. W grudniu ubiegłego roku odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budynek powstający przy ul. Sienkiewicza.

Jeszcze w lipcu przedstawiciele firmy Napollo, inwestora galerii, zapewniali nas, że budowa idzie zgodnie z planem. Prace budowlane zbliżają się do końca. Najemcy weszli już do lokali i obecnie aranżują pomieszczenia zgodnie z potrzebami. Przekazanie wszystkich wynajmowanych powierzchni powinno zakończyć się jeszcze we wrześniu. Budynek galerii jest przygotowywany do odbioru budowlanego. Trwa również porządkowanie terenu przy centrum, m.in. chodnika i okolicznej zieleni.

Pozostaje pytanie kiedy Galeria Grodova otworzy swoje podwoje dla klientów? Znamy już planowany termin, to grudzień bieżącego roku. – Galeria Grodova jest realizowana zgodnie z harmonogramem i cieszy nas, że klienci będą mogli zrobić świąteczne zakupy już w nowym centrum handlowym w mieście – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo. – Oferta galerii, na jej kompaktowej powierzchni, jest bardzo bogata i adresowana do różnych grup klientów. Znajdzie się tu moda, akcesoria, artykuły z kategorii zdrowie i uroda, hobby, elektronika czy artykuły spożywcze – dodaje.

Wśród Najemców Galerii znajdują się m.in. Stokrotka, Cosmedica, Rossmann, RTV EURO AGD, Martes Sport, Smyk, TXM, 50 Style, Diverse, Medicine. W centrum dostępne będą również usługi, w tym m.in. salon fryzjersko – kosmetyczny Lok&Roll, biuro podróży, Optyk Tondryk, kantor, salonik Kolportera, salon Play oraz oferta gastronomiczna

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.