Wiemy już kiedy otworzą Galerię Grodova

Grodzisk Maz.

Galeria handlowa przy ul. Sienkiewicza jest już praktycznie gotowa. Wiemy już kiedy grodziszczanie będą mogli zrobić zakupy w Galerii Grodova.

Budowa grodziskiej galerii ruszyła w grudniu ubiegłego roku. Prace w budynku są na ostatniej prostej. Ostatnie szlify przed wielkim otwarciem prowadzone są już w lokalach najemców. Poznaliśmy już planowany termin otwarcia grodziskiej galerii. – Bardzo cieszy nas ogromne zainteresowanie najemców Galerią Grodovą, dzięki czemu mogliśmy zgromadzić w centrum lubiane i doskonale znane na naszym rynku marki – mówi Dorota Beltrani z Napollo. – Galeria Grodova to szeroka oferta dobrana pod kątem zróżnicowanych potrzeb klientów, od zakupów codziennych, spożywczych, poprzez modę, sport, produkty z kategorii zdrowie i uroda, jak i specjalistyczne. Planujemy, że klienci będą mogli zrobić zakupy w centrum już 1 grudnia – dodaje Beltrani.

Wśród Najemców Galerii znajdują się m.in. Stokrotka, Cosmedica, Rossmann, RTV EURO AGD, Martes Sport, Smyk, TXM, 50 Style, Diverse, Medicine. W centrum dostępne będą również usługi, w tym m.in. salon fryzjersko – kosmetyczny Lok&Roll, biuro podróży, Optyk Tondryk, kantor, salonik Kolportera, salon Play oraz oferta gastronomiczna

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.