Więcej czasu na usunięcie pojazdów!

Pruszków

Dobra informacja dla kierowców korzystających z parkingu przy ul. Sienkiewicza. Pruszkowski urząd postanowił wydłużyć czas usuwania pojazdów do 3 września.

Miasto szykuje się do budowy wielopoziomowego parkingu przy ul. Sienkiewicza, który pomieści 392 samochody i 82 jednoślady. Inwestycja ma ruszyć we wrześniu. W związku z tym władze Pruszkowa chciały, żeby kierowcy usunęli swoje pojazdy z parkingu do 16 sierpnia. Ta decyzja wzbudziła niezadowolenia wśród użytkowników. O całej sprawie pisaliśmy tu.

W związku z pojawiającymi się głosami niezadowolenia w komentarzach pod naszym artykułem, miasto postanowiło wydłużyć termin usuwania pojazdów z parkingu przy Sienkiewicza. – Uwzględniając głosy mieszkańców oraz po szczegółowej analizie harmonogramu prac związanych z budową parkingu wielopoziomowego, postanowiliśmy wydłużyć termin na usunięcie pojazdów z parkingu przy ul. Sienkiewicza do 3 września. Jest to termin nieprzekraczalny. Jednocześnie chcemy przygotować kierowców na to, że w najbliższym czasie parking zostanie wyłączony z użytkowania – poinformował nas Michał Landowski, wiceprezydent Pruszkowa.

Urzędnicy liczą, że kierowcy zastosują się zaleceń i usuną pojazdy w terminie. W innym wypadku wszelkie koszty poniosą właściciele. – W okresie od 16 sierpnia do 3 września  nie będziemy stosować żadnych sankcji. Jednak jeśli do 3 września pojazdy nie znikną, będziemy zmuszeni usunąć je lawetą na koszt właściciel – zaznacza Landowski.

Niebawem urząd ogłosi drugi przetarg na budowę P+R przy Sienkiewicza.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.