Walczą o doposażenie szkolnej biblioteki

Piastów

Każdy głos jest na wagę złota! Doskonale wiedzą o tym w Szkole Podstawowej nr 4 z Piastowa, która bierze udział w konkursie Empiku „Książki są fajne i kropka”. Swoją cegiełkę może dołożyć każdy, wystarczy jedno małe kliknięcie.

Pełna mobilizacja wśród dyrekcji, nauczycieli, uczniów oraz rodziców piastowskiej „czwórki”. Wszyscy zdają sobie sprawę z wartości książek oraz ich wpływu na rozwój dzieci. Dzięki nim najmłodsi odkrywają świat, stają się kreatywni, otwarci i gotowi na dyskusję. Placówka z Piastowa postanowiła zawalczyć o to, aby w szkolnej bibliotece pojawiły się nowe pozycje. 

„Czwórka” chce wykorzystać szansę, którą stwarza konkurs „Książki są fajne i kropka”. Półki w szkolnej bibliotece są gotowe i czekają na kolejne pozycje. Walka w konkursie toczy się o 1000 nowych książek! Wszyscy liczą, że uda się osiągnąć sukces, a także spełnić marzenia młodych i żądnych literatury uczniów.

Każdy z nas może wesprzeć szkołę podstawową z Piastowa w konkursowej rywalizacji. Wystarczy oddać swój głos. Można uczynić to tu. – NIE BĄDŹ OBOJĘTNY! Wspomóż naszą szkołę, a będziesz miał realny wpływ na rozwój najmłodszych. Nic Cię to nie kosztuje, tylko jedno małe codzienne KLIK – apelują nauczyciele i uczniowie piastowskiej placówki.

Głosowanie trwa do 6 listopada.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.