Wakacyjne remonty w brwinowskich szkołach

Brwinów

Okres wakacji wiele gmin wykorzystuje, żeby wykonać konieczne prace remontowe w placówkach edukacyjnych. Gmina Brwinów ogłosiła przetarg na prace w Zespole Szkół w Otrębusach, Zespole Szkół nr 1 w Brwinowie oraz w Zespole Szkól w Żółwinie.

W szkolnym budynku w Otrębusach zostanie wyremontowany dach nad salą gimnastyczną, w ramach tych robót zostanie położone pokrycie z papy podkładowej, a dodatkowo zostaną zamontowane rynny z podłączeniem do istniejących rur spustowych. Wyremontowana zostanie też instalacja piorunochronna.

A co zmieni się w Żółwinie? – Prace remontowe w Zespole Szkół w Żółwinie obejmą wymianę stolarki okiennej drewnianej na PCV w sali 116, drzwiowej w salach lekcyjnych na drzwi o konstrukcji aluminiowej oraz wymianę wykładziny PCV w korytarzu na I piętrze – informuje brwinowski magistrat. 

W obiekcie przy ul. Piłsudskiego 11, czyli Zespole Szkół nr 1 w Brwinowie remontu doczeka się pochylnia dla osób niepełnosprawnych. Sale lekcyjne nr 9 i 10 zyskają nową podłogę z PCV, instalację elektryczną, oprawy świetlne, włączniki, gniazdka, stolarkę drzwiową. Ponadto ściany i sufity będą gipsowane i pomalowane farbami lateksowymi i antyalergicznymi. 

Remonty mają zostać przeprowadzone do połowy sierpnia tego roku.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.