W Milanówku kolejne spotkanie w sprawie CPK

Milanówek

W najbliższą niedzielę, 14 października, władze Milanówka organizują otwarte spotkanie z mieszkańcami miasta-ogrodu. Temat? Centralny Port Komunikacyjny, który ma powstać po sąsiedzku.

O emocjach jakie wzbudziły w Milanówku plany budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego już informowaliśmy. Przypomnijmy, że ponad tydzień temu apel do mieszkańców w tej sprawie skierowała burmistrz Wiesława Kwiatkowska. Jej zdaniem konieczna jest walka o zachowanie charakteru miasta-ogrodu, zagrożonego przez budowę ogromnego lotniska. Obawy są nie tylko o hałas przelatujących samolotów, ale też fakt, że Milanówek stałby się „zapleczem największego placu budowy w Europie”.

Do sprawy szybko odniósł się kadydat PiS na burmistrza Milanówka, Marcin Tylczyński, który z dnia na dzień zorganizował spotkanie z przedstawicielem rządowego zespołu ds budowy CPK. O tym jak ono przebiegło pisaliśmy tu.

Spotkanie przyciągnęło wiele osób, ale na pewno nie wszystkich zainteresowanych tematem (odbyło się ono w poniedziałkowe południe). Dogodniejszy termin dla mieszkańców zaproponowała teraz burmistrz Kwiatkowska. Otwarte spotkanie o CPK zaplanowano w najbliższą niedzielę, 14 października, o godz. 19.30 w hali sportowej nr 2 przy ul. Szkolnej w Milanówku.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.