W drodze do pracy policjant zatrzymał złodzieja

Grodzisk Maz.

Policjant z grodziskiej komendy w drodze do pracy złapał złodzieja. Uwagę funkcjonariusza przykuł nerwowo zachowujący się rowerzysta. Szybko wyszło na jaw, że rower nie należy do niego...

Gdy około godz. 5.00 policjant z wydziału kryminalnego jechał do pracy, zauważył rowerzystę, który nerwowo rozglądał się w czasie jazdy. – Kryminalny szybko rozpoznał mężczyznę znanego mu z wcześniejszych przestępstw i postanowił sprawdzić powód jego zachowania – przekazuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Na miejsce wezwano mundurowych. Ustalono, że 36-latek próbował ukryć kradzież roweru, której dokonał chwilę wcześniej w okolicy. Rower wrócił do właściciela, a mężczyzna trafił do celi.

Funkcjonariusze sprawdzili również inne zgłoszenia utraty rowerów w powiecie grodziskim. Ze sposobu działania sprawcy wywnioskowali, że mógł on dokonać podobnego przestępstwa kilka dni wcześniej w Podkowie Leśnej. Zebrane materiały pozwoliły na przedstawienie Maciejowi N. dwóch zarzutów kradzieży rowerów. Mężczyzna przyznał się do obydwu przestępstw, które zagrożone są karą nawet 5 lat więzienia.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “W drodze do pracy policjant zatrzymał złodzieja”

 1. Kolo pisze:

  Do ff nie nie nie, on jeszcze nie był w pracy. Czy ty pracujesz jak idziesz do pracy? Mógł przejść obok niego obojętnie. Większość tak by zrobiła

 2. ff pisze:

  O CZYM WY PISZECIE ALE SENSACJA psim obowiązkiem policjanta jest stać na straży bezpieczeństwa obywateli i ich mienia

 3. Ja pisze:

  Olo pozwolę sobie przejść na ty jak nie masz nic przeciwko też jestem za tym co piszesz mogę być nawet katem bezpłatny wyrazie kary śmierci ale duża ilość osobników była by przeciwko

 4. olo pisze:

  nie, nie napisałbym bo uważam że bandyctwo trzeba tępić bez litości ! a u nas bandyta ma większe prawa niż poszkodowany ! a i kara śmierci powinna zostać przywrócona !

 5. Ja pisze:

  Jak by tak zrobił co wtedy byś napisał…?
  Żeby zwolnić go ze nie powinni tacy ludzie pracować w tej branży

 6. olo pisze:

  powinien mu nogi przestrzelić i zostawić przy drodze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły