V sesja rady Milanówka

Region

Kosmetyczne zmiany w budżecie Milanówka na 2011 r., wybory przedstawicieli do rad społecznych oraz zatwierdzenie podwyższonych stawek opłat za wodę i ścieki – to niektóre z uchwał jakie podjęto na V sesji rady Milanówka.

Radni Milanówka na ostatniej sesji, podobnie jak koledzy z sąsiednich gmin w naszym regionie,  zajęli się zmianami wydatków na 2011 r. Wprowadzono drobne modyfikacje budżetu, m.in. na rozbudowę centrali telefonicznej w urzędzie miasta przeznaczono 45,6 tys. zł. Kwota pochodzi ze zmniejszenia bieżących planów wydatków na utrzymanie urzędu miasta.
Przyjęto również uchwałę dotyczącą wzrostu cen wody i ścieków. Stawki zatwierdzone przez radę miejską wyglądają następująco: taryfa za zbiorowe zaopatrzenie w wodę dla gospodarstw domowych – 2,85 zł/msześc. (brutto), dla pozostałych odbiorców – 2,85 zł/msześc. (brutto). Taryfa za odprowadzanie ścieków dla gospodarstw domowych i pozostałych odbiorców wyniesie 6,34 zł /msześc. (brutto). Jednocześnie radni uchwalili, że dopłata z budżetu gminy do metra sześciennego odprowadzanych ścieków z gospodarstw domowych wyniesie 1,15 zł brutto.

Formalnością było wybranie przedstawiciela do powiatowej społecznej rady ds. osób niepełnosprawnych w Grodzisku Mazowieckim. Zostałam nim Katarzyna Słowik. W radzie społecznej SZPZOZ Szpitala Zachodniego w Grodzisku Milanówek reprezentować będzie Maria Sobczak.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.