Uwaga: Brak wody!

Region

Z powodu wyłączenia magistrali wodociągowej na odcinku Jesionowa-Działkowa mieszkańcy pasma pruszkowskiego zostaną pozbawieni wody.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w związku z uruchomieniem zmodernizowanej magistrali wodociągowej w Al. Jerozolimskich nastąpi przerwa w dostawie wody.

Wyłączenie magistrali nastąpi w czwartek, 7 kwietnia o godz. 23.00 i potrwa do piątku, 8 kwietnia do godziny 23.00. Z powodu prowadzonych prac nastąpi duży spadek ciśnienia w Pruszkowie i Piastowie oraz brak wody na osiedlach mieszkaniowych w Regułach i Michałowicach.

W celu zminimalizowania niedogodności z powodu braku dostaw wody na czas trwania wyłączenia magistrali ustawione zostaną beczkowozy. Poniżej zamieszczamy informację o ich lokalizacjach :

Pruszków:
– ul. Cegielniana 15
– ul. Działkowa 54
– ul. Wapienna 1

Piastów:
– ul. Łukasińskiego (przy AWAKU os. Ogińskiego)
– os. Sobieskiego (przy ul. Piłsudskiego 56)

Michałowice:
– ul. Raszyńska 34
– ul. Rumuńska (pomiędzy ul. Żytnią a ul. Słoneczną )
– ul. Mickiewicza (pomiędzy ul. Spacerową a 11. Listopada)

Reguły:
ul. Działkowa 31

Opacz Kolonia:
ul. Klonowa (pomiędzy ul. Polną a ul. Środkową)

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.