Uszkodzony sygnalizator spowodował utrudnienia

Region

W środę wieczorem na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ulicą Plantową w Pruszkowie doszło do kolizji drogowej. Zniszczony sygnalizator leżał na jezdni przez całą noc.

Jeden z naszych czytelników zaalarmował nas o utrudnieniach powstałych na al. Wojska Polskiego na wysokości skrzyżowania z ul. Plantową. – Wczoraj wydarzyła się stłuczka albo jakiś wypadek na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Plantowej. Jadąc samochodem około 18.30 przez to skrzyżowanie zauważyłem pełno roztrzaskanego szkła – poinformował nas czytelnik Daniel. – Na miejscu nie było już samochodów i policji. Z powodu utrudnień samochody musiały gwałtownie hamować nawet przy zielonym świetle. Kierowcy musieli wykonywać niebezpieczne manewry, żeby ominąć elementy lezące na jezdni – dodaje.

– W tym miejscu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – poinformowała nas asp. Dorota Nowak, rzecznik prasowy KPP Pruszków. – Dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia są jeszcze badane. Najprawdopodobniej jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa. Uderzony pojazd zahaczył o sygnalizator świetlny i zniszczył go – podkreśla..

Części roztrzaskanego sygnalizatora leżały rozrzucone na jezdni, utrudniając ruch. – Obecnie na miejscu jest już ekipa odpowiedzialna za ustawienie nowej sygnalizacji – zaznacza pani rzecznik. – Zapewne po zamontowaniu nowych urządzeń resztki zniszczonego sygnalizatora zostaną przez nich usunięte – dodaje.


fot. BS

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.