Ukradł tablet. Nagrała go kamera

Grodzisk Maz.

Policjanci z grodziskiej komendy proszą o pomoc z identyfikacji mężczyzny (patrz zdjęcie), który jest podejrzany o kradzież sprzętu elektronicznego.

Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą sprawę kradzieży tabletu, do której doszło 7 lutego tego roku w jednym z lombardów na terenie Grodziska Mazowieckiego. Mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży nagrały kamery. Wartość sprzętu oszacowano na około 1,3 tys. zł.

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Osoby, które mogą posiadać istotne informacje na ten temat mogą przekazać je osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19, telefonicznie: 22 755 60 10 lub drogą mailową pod adresem: komendant.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Ukradł tablet. Nagrała go kamera”

 1. kpt pisze:

  Do kamieniołomów z nim !!!

 2. Wilku starszy pisze:

  Co za żałosny, smierdzacy gnom! Jak już kraść to grube tysiaki,miliony, rozpieprzac później kasę, szaleć z panienkami! A nie, ukraść tysiaka i teraz się ukrywać jak szczur – smierdziuch!

 3. Głos pisze:

  DEBIL MIESIĄCA – patrzy w rejestrującą go kamerę by chwilę później ukraść jakąś pierdółkę😂

 4. małaMi pisze:

  ZŁODZIEJ! RODZINKA PEWNIE PĘKA Z DUMY, ŻE SYNALEK KRADNIE!

 5. hahhhahahhahaha pisze:

  Tablet za około 1,3 tyś PLN! Właściciel oszacował straty w postaci tabletu za 1,3 tyś. HAHAHA…. Trudno mi uwierzyć, że ktoś kogo stać na TABLET o wartości 1,3TYŚ nagle wstawia go do lombardu. Coś mi się zdaje, że ktoś gwizdnął tablet za marnych parę złotych a rozwścieczony właściciel postanowił tak mocno się zemścić że oszacował sprzęt na 1300pln 😉

  • zenek pisze:

   Nie martw się, policjanci sami szacują wartość urządzenia. I zawsze starają się to robić tak by wyszło mniej niż 500zł, bo wtedy jest wykroczenie, czyli nie bije w statystyki i jest połowa mniej roboty. Skoro piszą, że 1,3 tys to tak najpewniej było 😉

  • Szpicbródka pisze:

   Technologia idzie do przodu, proszę mi wieżyc (lub rzucić po prostu okiem na allegro) ale są już tablety np z wbudowanym projektorem, których cena oscyluje w okolicach 2 tysi. Wiec całkiem prawdopodobna starta jeśli sprzęt był mało eksploatowany i w dobrym stanie.

 6. borewicz pisze:

  Jedna ze skuteczniejszych metod policji: ściągnąć miejscowych złodziei i kazać im namierzyć konkurenta. Oczywiście coś za coś.

 7. I pisze:

  Podobny do autora tekstu

 8. gosc pisze:

  Usmiechnij sie , jestes w ukrytej kamerze .

 9. leonmelon pisze:

  Oczywiście ! natychmiast wysyłam sms o treści „POMAGAM” 😉 Szanowni Państwo , 1 kwietnia dopiero przed nami a Wy sobie JAJA robicie już teraz ? 7 luty.. a teraz 22marca… Proszę o nie obrażanie mojej inteligencji , jaka by nie była . (IQ)

 10. olo pisze:

  złapać i odrąbać ręce

 11. hihi pisze:

  dzięki internetowi i internautom „wykrywalność” rośnie :-), gdzie policja z dawnych lat???, gdzie nie było mediów społecznościowych i jakoś dawali radę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły