Ukradł rower 13-latkowi. Ujął go ojciec dziecka

Pruszków

13-latek przed wejściem do sklepu zostawił rower przy budynku, gdy wyszedł okazało się, że jednośladu już nie ma. Na szczęście widział kto odjeżdża. Jego ojciec zatrzymał złodzieja i zadzwonił na policję.

Więcej na ten temat wie pruszkowska policja. – W czwartek około godziny 20-tej 13-latek był na rowerze w rejonie ul. Kościuszki, kiedy poszedł do sklepu postawił rower przed sklepem. Po wyjściu okazało się, że rower zniknął. Chłopiec widział kto odjeżdża  jego rowerem i zawiadomił ojca, który natychmiast zjawił się w miejscu zdarzenia – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Po tym jak dziecko powiadomiło o fakcie ojca, ten ruszył w pościg za złodziejem. Na tzw. Czarnej Drodze przy torach PKP zauważył mężczyznę opisywanego przez syna. Zatrzymał go i powiadomił policję. – Przybyli na miejsce pruszkowscy patrolowcy zatrzymali 25-latka. Skradziony rower  został znaleziony w miejscu zamieszkania zatrzymanego i po czynnościach procesowych zwrócono go właścicielowi – informuje podkom. Karolina Kańka.

25-letni mieszkaniec Pruszkowa usłyszał zarzut kradzieży roweru. Przyznał się i dobrowolnie poddał karze.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.