Trwają poszukiwania nożownika

Milanówek

Policja nadal szuka mężczyzny, który 28 października zaatakował nożem 53-letniego przechodnia w Milanówku. Każda informacja może pomóc w uchwyceniu napastnika.

Wiadomo, że mężczyzna miał 20-25 lat. W sobotę w rejonie Tesco przy ul. Królewskiej w Milanówku zaatakował przechodnia, który bronił się. Podczas szarpaniny 53-latek doznał obrażeń, zranił się w podbródek i rękę. Napastnik uciekł. – Na ten moment nie mamy zbyt wielu informacji. Dysponujemy jedynie relacją poszkodowanego, którą otrzymaliśmy chwilę po zdarzeniu. Poszkodowany 53-latek będzie przez nas przesłuchiwany w charakterze świadka – mówiła nam 29 października asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Sprawa utknęła w martwym punkcie. Funkcjonariusze czekają na informacje, które mogłyby okazać się przełomowe w ustaleniu tożsamości nożownika. – Na tę chwilę mogę jedynie powtórzyć informacje przekazane po zdarzeniu. Nadal szukamy mężczyzny, który napadł na przechodnia w Milanówku. Wiek 20-25 lat – podaje asp. sztab. Zych.

Każdy, kto posiada wiedzę na temat zdarzenia proszony jest o kontakt z policją. Nawet najmniejsza informacja może okazać się cenna w rozwiązaniu sprawy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.