Trwają inwestycje drogowe w Podkowie

Podkowa Leśna

Jeszcze przed końcem roku Podkowa Leśna prowadzi inwestycje związane z przebudową ulic czy ułożeniem chodników. Przy ulicach pojawiły się także nowe elementy małej architektury.

Obecnie trwa przebudowa ul. Iwaszkiewicza na odcinku od ul. Jana Pawła II do bramy wjazdowej Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich. W ramach prac zostanie wykonana nowa nawierzchnia z kostki betonowej, jednostronny chodnik oraz zjazdy z posesji. Całość ma zostać zrealizowana do 15 grudnia tego roku.

Jak zapowiada podkowiański magistrat lada dzień ruszy remont ul. Reymonta. Chodzi o fragment od ul. Słowackiego do ul. Żeromskiego. Tutaj prace również nie powinny potrwać dłużej niż do końca roku.

Ponadto mieszkańcy mogą już zaobserwować nowe elementy małej infrastruktury. Ławki z drewnianym wykończeniem usytuowano przy następujących ulicach: Parkowej, Lilpopa, Bukowej, Modrzewiowej, Akacjowej, Brwinowskiej, Głównej i Myśliwskiej. Natomiast kosze stoją przy ul.: Brwinowskiej, Parkowej, Głównej, Wiewiórek, Wilczej, Myśliwskiej, Jeleniej, Akacjowej i Błońskiej.

– Wszystkie elementy małej architektury wykonane są z materiałów odpornych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – napisano na oficjalnej stronie miasta.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.