Tragedia w Al. Jerozolimskich

Region

W rejonie skrzyżowania Al. Jerozolimskich z ul. Ryżową kierowca osobowego Volvo potrącił pieszego. Mężczyzna zmarł na miejscu. Do zdarzenia doszło 14 grudnia.

Informację przesłał nam jeden z czytelników. – Zamknięte Al. Jerozolimskie w stronę Pruszkowa od ul. Ryżowej. Na miejscu są dwie karetki oraz kilka radiowozów. Na jezdni stoi samochód marki Volvo. Dalej rozłożony jest policyjny parawan, chyba doszło do jakiegoś tragicznego w skutkach zdarzenia – czytamy w wiadomości wysłanej na kontakt@wpr24.pl.

Okazuje się, że kierujący samochodem osobowym potrącił pieszego, który w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. – Do tej tragedii doszło po godz. 20.00 w Al. Jerozolimskich na wysokości ul. Ryżowej w kierunku Pruszkowa. Samochód marki Volvo potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię w rejonie przejścia dla pieszych. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł – wyjaśnia podkom. Edyta Wisowska, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa III. – Badanie alkomatem wykazało, że kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy – dodaje.

Po wypadku droga wojewódzka nr 719 stanęła w korku, a policja kierowała auta objazdem. Póki co, policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.