To będą ciepłe Święta!

Region

Tegoroczne Święta Wielkanocne przynoszą nam piękną, ciepłą pogodę. Zarówno w sobotę, niedzielę jak i poniedziałek termometry pokażą blisko 20 stopni Celsjusza.

Wielkanoc w tym roku przypada wyjątkowo późno, bo w drugiej połowie kwietnia. Niecały tydzień później będziemy już rozpoczynać majówkę. Plusem takiego kalendarza świąt jest większe prawdopodobieństwo, że spędzimy je już w prawdziwie wiosennej aurze.

I tak właśnie będzie, przynajmniej jeśli chodzi o temperaturę. W przedświąteczną sobotę możemy spodziewać się 19 stopni Celsjusza i przejaśnień. Słońca będzie jeszcze mniej w niedzielę, ale i tak nie powinniśmy odczuć chłodu. Termometry pokażą 17 stopni. Lany poniedziałek powita nas pochmurnym niebem, ale tylko do południa. 18 stopni i piękne słońce w dalszej części dnia z pewnością będą zachęcać do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Przyjemna pogoda utrzyma się też przez cały poświąteczny tydzień, a w piątek, 26 kwietnia prognozuje się nawet 24 stopnie. I choć długoterminowe przewidywania nie zawsze się sprawdzają, to wiele wskazuje na to, że i majówka zapowiada się ciepło i słonecznie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “To będą ciepłe Święta!”

  1. R 14 pisze:

    Oj jak jest fajnie i pusto na ulicach jak słoiki wyjechały na swoje wsie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły