Szukajcie nas na Dniach Pruszkowa!

Pruszków

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Pruszkowa. W ostatni majowy weekend, 28-29, nie zabraknie atrakcji. Pojawimy się i my! Zapraszamy na stoisko redakcji Gazety WPR i portalu WPR24.pl.

Świętujemy razem z Wami! Dni Pruszkowa zapowiadają się niezwykle ciekawie. Nie zabraknie gwiazd polskiej sceny muzycznej. Popis swoich umiejętności dadzą Akcent, Mig, Doda, Masters czyn Enej. Na nudę nie będą mogły narzekać również najmłodsi.

Podczas Dni Pruszkowa swoje stoisko będzie miała redakcja Gazety WPR i portalu WPR24.pl. Pojawimy się już 28 maja o godz. 12.00. Nasi dziennikarze będą czekali na Czytelników i chętnie wysłuchają nurtujących ich spraw. 

To doskonała okazja, aby zgłosić temat dotyczący lokalnych problemów. Chodnik, droga, nieestetyczna okolica, problemy komunikacyjne, kolejki w urzędach. Zauważyliście coś ciekawego i chcecie nam to przekazać? Nie ma problemu! Wysłuchamy i postaramy się pomóc!  

Dodatkowo każdy będzie mógł wziąć egzemplarz Gazety WPR. Ale to nie wszystko! Cały czas trwa akcja „Kolorowa Wyprawka”, która organizowana jest przez wydawcę portalu WPR24.pl i Gazety WPR. Zbieramy przybory szkolne dla najbardziej potrzebujących uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszkowie. Podczas Dni Pruszkowa dary będzie można przekazać na naszym stoisku.

Czekamy na Was! Już 28 maja od godz. 12.00 w pruszkowskim Parku Kościuszki. Chcesz zgłosić nurtujący Cię temat, porozmawiać, podzielić się opinią, zostawić paczkę w ramach akcji „Kolorowa Wyprawka”? Stoisko Gazety WPR i portalu WPR24.pl to znakomite miejsce. Zapraszamy gorąco!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.