Sygnalizacja została uruchomiona przed czasem

Grodzisk Maz.

Miała być gotowa kwietniu, a już działa. Chodzi o nową sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu ulic Nadarzyńskiej, Warszawskiej i Piaskowej w Grodzisku Mazowieckim, którą uruchomiono miesiąc przed planowanym terminem.

– Spieszymy Was poinformować, że dzisiaj została uruchomiona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulicy Nadarzyńskiej, Piaskowej i Warszawskiej. Zakończenie prac nastąpiło miesiąc przed planowanym terminem! – czytamy na oficjalnej stronie facebookowej Grodziska Mazowieckiego.

Oznacza to, że na wymienionym skrzyżowaniu zmieniły się dotychczasowe zasady kierowania ruchem. Obecnie za kierowanie nim odpowiedzialna jest sygnalizacja świetlna. Jej zadanie to zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz usprawnienie poruszania się samochodem po Grodzisku. Dzięki temu rozwiązaniu skończyły się kłopoty kierowców wyjeżdzających z ul. Piaskowej i Warszawskiej na Nadarzyńską.

Jednak pojawił się kolejny problem – korki. Wiele osób dodało negatywne komentarze pod wspomnianym postem na facebooku (dyskusja dostępna tutaj). Kierowcom przeszkadzają zatory jakie tworzą się na ul. Nadarzyńskiej. Wśród kierujących przeważały takie opinie:

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.