Strzały z wiatrówki w okno liceum im. Tomasza Zana

Pruszków

Do niebezpiecznego incydentu doszło w środowe przedpołudnie w pruszkowskim liceum im. Tomasz Zana. Ktoś ostrzelał z wiatrówki okno jednej z sal dydaktycznych. – Nikomu nic się nie stało, uczniowie są bezpieczni – zapewnia dyrekcja placówki.

Pierwsze informacje o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników. Szybko potwierdziła je pruszkowska policja. – Prawdopodobnie z wiatrówki strzelono w okno liceum im. Tomasza Zana w Pruszkowie. Na miejscu są policjanci, ale sytuacja jest opanowana. Nikomu nic się nie stało – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Z pytaniem o sytuację na miejscu bezpośrednio zwróciliśmy się do dyrekcji liceum. – Uczniowie są bezpieczni, na miejsce została wezwana policja. Nie było potrzeby ewakuacji. Nauczyciel który prowadził zajęcia podjął prawidłowe kroki. W tej chwili powoli wracamy już do normalnych zajęć – mówi dyrektor Ewa Król.

AKTUALIZACJA godz. 14.00:

Pruszkowska policja potwierdza, że zatrzymała osobę podejrzaną o oddanie strzałów. Nie ujawnia jednak żadnych innych informacji o sprawcy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.