Stonoga znów na tropie pedofila. Tym razem w Pruszkowie

Pruszków

– Od dwóch dni mój team umawiał się z mężczyzną z Pruszkowa na seks z 14-letnią dziewczynką, ale dzisiaj na skutek uzasadnionego podejrzenia, że sprawca ma w domu 12-letnią dziewczynkę musiałem się zdekonspirować – napisał w poniedziałek popołudniu Zbigniew Stonoga na swoim profilu na Facebooku.

Od dłuższego czasu kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga wraz Damianem Cichockim organizują prowokacje, których celem jest złapanie pedofili. W ostatnich tygodniach prowadzili akcje w okolicach Brwinowa i w Grodziska Mazowieckiego. Dziś obaj pojawili się w Pruszkowie. – Razem z Damianem Cichockim jesteśmy w Pruszkowie przy ul. Tadeusza. To tutaj przez ostatnie dwa dni mężczyzna umawiał się na seks z 14-latką. Miał też przyprowadzić swojego kolegę. Dzisiaj sprawy wymknęły się trochę spod kontroli dlatego, że było uzasadnione ryzyko, że mężczyzna może mieć w domu już od dwóch dni inną dziewczynkę… 12-lenią. W związku z tym trzeba się było zdekonspirować. Policja jest już na miejscu, a my za chwilę pójdziemy złożyć zeznania – relacjonował „na gorąco” Stonoga.

Okazuje się, że za przygotowanie prowokacji i rozmowę z potencjalnym pedofilem odpowiada współpracownik Stonogi, Damian Cichocki. – W czacie mężczyzna przesyłał zdjęcia swojego członka, miał świadomość, że jestem dziewczyną w wieku 14 lat. Wyszła od niego propozycja spotkania z jego kumplem na tak zwane „dwa b…”. Po jakimś czasie jego kolega, jak to mężczyzna określił, „wymiękł” – mówi na filmie umieszczonym na Facebooku Damian Cichocki.

– Relacja z tego co się dzieje parę godzin późnej – zapowiada na filmie Zbigniew Stonoga.

Policja póki co nie przekazuje wielu informacji na ten temat. – Mamy interwencję. Czekamy na złożenie zawiadomienia przez zgłaszających – ucina st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Do sprawy wrócimy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.