Sprawa zwłok wyjaśniona

Pruszków

W grudniu ubiegłego roku informowaliśmy o sprawie zwłok 44-letniego mężczyzny, które zostały znalezione w Pruszkowie przy ul. Emancypantek. Mnożyły się domysły na temat przyczyn zgonu.

O sprawie informowaliśmy 26 grudnia, kiedy to odnaleziono zwłoki mężczyzny. Do makabrycznego odkrycia doszło w godzinach przedpołudniowych w wiacie śmietnikowej. Zwłoki znalazł jeden z mieszkańców.

W sprawie pojawiało się wiele znaków zapytania. Na początku policja przekazała nam szczątkowe informacje. – Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Lekarze potwierdzili zgon mężczyzny. Na ten moment wiemy, że miał on 44 lata – relacjonowała „na gorąco” asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Na miejsce wezwano prokuratora, który podjął się wyjaśnienia sprawy. Konieczne było przeprowadzenie sekcji zwłok. Nie można było wykluczyć, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Jakie są ustalenia prokuratury? – Śmierć nastąpiła w wyniku przyczyn naturalnych. Sekcja zwłok wykazała nagłe zatrzymanie krążenia. Oznacza to, że nie przyczyniły się do tego osoby trzecie – wyjaśnia Andrzej Zwoliński, zastępca prokuratora rejonowego w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.