Spowodował wypadek, uciekł z miejsca zdarzenia [AKTUALIZACJA]

Grodzisk Maz.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Teligi i 3 Maja w Grodzisku Mazowieckim. Kierowca jadący volkswagenem uderzył w fiata i uciekł z miejsca. Poszkodowane osoby z drugiego pojazdu to kobieta i dwuletnie dziecko.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy za pomocą poczty elektronicznej (kontakt@wpr24.pl) – Na skrzyżowaniu Teligi i 3 Maja w Grodzisku doszło do zderzenia dwóch samochodów. Na miejscu jest policja – napisał do nas Ryszard.

O wyjaśnienia w tej sprawie poprosiliśmy grodziską komendę policji. – Przed 14.00 kierujący volkswagenem uderzył w fiata, który znalazł się na słupie. Kierująca fiatem i dwuletnie dziecko trafili do szpitala. Chwilę temu zatrzymany został prawdopodobny sprawca tego zdarzenia, bo kierowca volkswagena uciekł z miejsca zdarzenia. Podejrzewamy, że jest pod wpływem alkoholu. Na tę chwilą trwają policyjne czynności – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. 

AKTUALIZACJA GODZ. 16.30

Policjanci przeproawdzili badanie alkomatem. – Zatrzymany mężczyzna ma trzy promile alkoholu w organizmie – podaje asp. sztab. Zych.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.