Zrzutka dla młodych karateków z Grodziska

Uncategorized

Mają pasję, talent i wolę walki. Młodzi zawodnicy grodziskiego klubu UKS Budo chcą wziąć udział w Mistrzostwach Europy Dzieci i Młodzieży Japan Karate Association, które odbędą się w Serbii. Jednak bez wsparcia finansowego może się to nie udać.

Aby zebrać potrzebne na wyjazd pieniądze, uruchomiona została internetowa zrzutka. – Celem tej akcji jest wsparcie najzdolniejszej grupy karateków z Grodziska Mazowieckiego by mogli wziąć udział w Mistrzostwach Europy Dzieci i Młodzieży Japan Karate Association, które odbędą się w Serbii 26-27.05.2018 w miejscowości Kragujevac – informują organizatorzy zbiórki. – Ze względu na bardzo dobre wyniki w ubiegłorocznych zawodach w tym udanego startu w Mistrzostwach Polski JKA nasi zawodnicy dostali rekomendację Polskiej Federacji Japońskiego Karate do udziału w Mistrzostwach Europy! – zaznaczają.

Szansa jest więc niezwykła, jednak koszty wyjazdu do Serbii przekraczają możliwości klubu. – Nasz Uczniowski Klub Sportowy BUDO Grodzisk Mazowiecki wystawia na te zawody 7 młodych zawodników i 1 coacha. Dzięki Wam może to być ich pierwszy start w imprezie tak wysokiej rangi. Łączny koszt udziału jednej osoby wynosi około 1000 zł. Na tę sumę składają się przede wszystkim: opłaty startowe, transport, noclegi i wyżywienie – informuje klub.

Kwalifikację na Mistrzostwa Europy otrzymali zawodnicy i zawdoniczki w wieku od 11 do 14 lat. Ich trenerem jest Jakub Malicki.

Młodych sportowców można wesprzeć klikając tu i przekazując nawet skromny datek.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.