Trening z Anną Lewandowską

Karate

Wyjątkowe wydarzenie dla zawodników Karate Klubu Pruszków. Już 11 listopada będą mieli okazję wziąć udział w treningu, który poprowadzi Anna Lewandowska.

Karate Klub Pruszków może pochwalić się wieloma wybitnymi zawodnikami. W tym gronie jest Anna Lewandowska, która na swoim koncie zapisała trzy medale mistrzostw świata i cztery mistrzostw Europy seniorów. Wielokrotnie stawała na podium w krajowych startach. Treningi w pruszkowskim klubie były fundamentem sukcesów zawodniczki.

Obecnie Anna Lewandowska prowadzi bloga Healthy Plan by Ann, który cieszy się ogromną popularnością. To nie wszystko. Ponadto prowadzi zajęcia fitness i udziela porad żywieniowych. Mimo, że utytułowana zawodniczka karate mieszka w Monachium, to nie traci kontaktu z Pruszkowem. Pod koniec września została ambasadorką akademii miejscowego Klubu Karate.

11 listopada młodzi adepci japońskiej sztuki walki oraz ich rodzice będą mogli wziąć udział w treningu z Anną Lewandowską. Jednak nie będą to zajęcia karate. Ambasadorka Klubu Karate Pruszków przeprowadzi trening ogólnorozwojowy. O 9.00 odbędą się zajęcia dla dzieci, godzinę później dla młodzieży, z kolei o 11.00 o aktywność rozpoczną dorośli zawodnicy, instruktorzy i rodzice.

Warto dodać, że o 12.30 zaplanowano wykład o zdrowym odżywianiu, który poprowadzi Jacek Kucharski.

Co istotne, impreza ma charakter zamknięty i adresowana jest do pruszkowskiego środowiska karate. Wszelkie pytania należy kierować na adres: treningzania@gmail.com.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.