Nocna masa krytyczna przejedzie ulicami Brwinowa

Rowery

Skoro czerwiec i Noc Świętojańska, to nie może zabraknąć nocnej masy krytycznej na ulicach Brwinowa. Wspólny przejazd rowerzystów pod osłoną nocy już 22 czerwca.

To już kolejna edycja nocnej masy krytycznej w Brwinowie. Poprzednie również odbywały się w Noc Świętojańską i przyciągały wielu amatorów dwóch kółek. W ubiegłorocznej nocnej masie wzięło udział ponad 140 osób, w tym także dzieci. Nocny przejazd zabezpieczała policja, rowerzyści wyposażeni byli w odpowiednie oświetlenie i odblaski, co sprawiało, że sam ich widok robił spore wrażenie.

Nie inaczej ma być w tym roku. Masa ruszy w piątek, 22 czerwca, z rynku w Brwinowie. Początek o godz. 21.00. Trasa ulicami Brwinowa liczy 9,8 km. Na zakończenie przewidziano małą integrację. – Tradycyjny wieczorny przejazd kolumny rowerzystów ulicami Brwinowa zakończymy świętojańskim ogniskiem nad wodą. Nie zapomnijcie o oświetleniu rowerów! Zapraszamy i szykujemy niespodziankę – zachęcają organizatorzy.

Udział jest bezpłatny. Wszystkie informacje o wydarzeniu można śledzić tu. A tak było rok temu:

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.