Mali następcy Nadala i Federera

Tenis

Zabawa, uśmiechy i prawdziwie sportowa rywalizacja – tak można opisać turniej tenisowy połączony z piknikiem, który odbył się w minioną sobotę w Przedszkolu Bavi.

Sportowe emocje rodem z wielkoszlemowych kortów można było poczuć w… Pęcicach. Wszystko za sprawą Turnieju Tenisa o Puchar Wójta Michałowic. O to trofeum walczyli mali tenisiści z Akademii Tenisowej Bavi niesieni dopingiem rodziców. Adepci tenisa zmierzyli się w dwóch kategoriach czerwonej i niebieskiej. Najlepsi otrzymali puchary z rąk Wójta Gminy Michałowice Krzysztofa Grabki, a na szyjach wszystkich uczestników zawiły pamiątkowe medale. 

Sportowym zmaganiom towarzyszył rodzinny piknik z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Był grill, gofry i pyszne ciastka. Ci, którym tenisowe zmagania nie wyszły najlepiej pokłady energii wyładowali na grach i zabawach. Nie zabrakło szeregu atrakcji dla maluchów: zabawy na placu, rodzinny trening tenisa (po zakończeniu zawodów), niespodzianki dla dzieci i zajęcia pokazowe z akrobatyki.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.