Kariera Lewandowskiego w pigułce

Piłka Nożna

Na oficjalnym kanale Bundesligi pojawił się film o Robercie Lewandowskim. Obraz porusza ważne etapy w karierze gwiazdy futbolu. Nie mogło zabraknąć wątku o występach „Lewego” w Zniczu Pruszków.

Krótki film zamieszczony na Facebookowej stronie Bundesliga Official zabiera nas w podróż śladami Roberta Lewandowskiego. Nie da się ukryć, że napastnik Bayernu Monachium jest pierwszoplanową postacią ligi niemieckiej i jego piłkarskie drogi budzą ogromne zainteresowanie kibiców.

Wszystko zaczęło się w Lesznie, później były warszawskie kluby i w końcu „Lewy” trafił do Pruszkowa. – Od tego momentu jego kariera wystartowała – jasno przedstawiają autorzy filmu. I zwracają uwagę na umiejętności strzeleckie obecnego kapitana reprezentacji Polski. – Skończył jako najlepszy strzelec w 3., a następnie 2. ligi – zaznaczają twórcy.

W sezonie 2006/07 Robert Lewandowski zdobył dla Znicza 15 bramek i przyczynił się do awansu do II ligi. Kolejne rozgrywki również były fenomenalnego w wykonaniu napastnika. Strzelił 21 bramek, co okazało się przepustką do transferu do Lecha Poznań.

A później to już wiadomo. Wielkie stadiony, przepiękne gole, kolejne tytuły i miano jednego z najlepszych zawodników na świecie. Zresztą zobaczcie sami drogę Roberta Lewandowskiego okiem twórców Bundesliga Official. Film można obejrzeć tu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.