Chodakowska, Jędrzejczyk, Stoch, Kubacki w Nadarzynie!

Uncategorized

Plejada gwiazd sportu w najbliższy weekend zawita do Nadarzyna. W Ptak Warsaw Expo startują trzydniowe targi sportowe. W programie m.in. treningi z Ewą Chodakowską, Joanną Jędrzejczyk, Kamilem Stochem i wiele innych.

Targi Go Active Show to największe targi sportowe w Polsce. Trzydniowy program naszpikowany jest atrakcjami, treningami, możliwością spotkania z gwiazdami fitness, kulturystyki, KSW i wielu innych dyscyplin. – Przyjdź na targi Go Active Show i zainspiruj się do zdrowego i aktywnego trybu życia. Zobacz w akcji gwiazdy sportu. Kibicuj mistrzom podczas międzynarodowych zawodów. Weź udział w intensywnych treningach oraz inspirujących szkoleniach i warsztatach. Podejmij wyzwania, przyłącz się do bicia rekordu Guinnessa i poczuj prawdziwe sportowe emocje! – zachęcają organizatorzy.

Co dokładnie czeka na nas w Ptak Warsaw Expo? M.in. Pokazowy trening Joanny Jędrzejczyk, wielka sportowa niespodzianka od Ewy Chodakowskiej, treningi z gwiazdami. Pojawią się: Dorian Yates, Adrianna Palka, Qczaj, Fit Lovers, Natalia Gacka-Dressler, Siostry Bukowskie, Adam Piwko, Mariusz Mróz i Kozak Trener.

Do tego Międzynarodowe Zawody Kulturystyczne IFBB Diamond Cup, Strefa Fana KSW (sędziowie i zawodnicy 42. Gali KSW, face to face, oryginalna klatka), POLISH SPINNING® EVENT –  największy w Polsce maraton spinningowy wewnątrz hali, WKSF World Kettlebell Sport Federation – największe zawody kettlebell w Europie Środkowej, Aqua Mania by SAF AQUA® – I Ogólnopolskie Forum Aqua Fitness, Jump it! – skaczemy po rekord Guinnessa na trampolinach, Fitness Extravaganza – Ogólnopolskie Mistrzostwa w Grupowych Zajęciach Fitness, GARGAGE GAMES – największe zawody crossfitowe w Polsce.

Pełny program imprezy dostępny jest tu. Targi rozpoczynają się w piątek, 18 maja i potrwają do niedzieli. Wstęp na imprezę jest biletowany.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.