Babilon MMA w Raszynie!

Sporty Walki

15 grudnia w Raszynie odbędzie się gala Babilon MMA 6. Zmierzą się przedstawiciele dywizji piórkowej Damian Zorczykowski (5:2, 1 KO, 3 Sub) i Adrian Kępa (5:3, 3 KO, 2 Sub).

Na chwilę gmina Raszyn stanie się małą stolicą MMA, czyli mieszanych sztuk walki. Dla wielu osób będzie to kolejne zetknięcie się z tego typu zawodami, inni pojawią się po raz pierwszy. Jedno jest pewne, możecie liczyć na naprawdę duże emocje sportowe!

Po raz trzeci pochodzący z Łomży Damiar Zorczykowski zawalczy w organizacji Babilon MMA. W pierwszym starciu pokonał na punkty Michała Folca, w drugim musiał uznać wyższość Krystiana Krawczyka, zaś w trzecim występie zdeklasował Łukasza Kaśniewskiego. W zawodowym MMA ma na koncie 5 zwycięstw i 2 porażki. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w ADCC i złotym medalistą Amatorskich Mistrzostw Świata w MMA.

Natomiast Adrian Kępa stoczy swój pierwszy pojedynek w klatce Babilon MMA. Ale nie jest to jego debiut w mieszanych sztukach walki. W zawodowym MMA odniósł pięć zwycięstw, ale doznał też trzy porażki. Był mistrzem Śląska i wicemistrzem Polski amatorskiego MMA.

To nie będzie jedyny pojedynek. Publiczność obejrzy jeszcze dwa inne starcia. W zakontraktowanej na 5 rund walce o pas mistrza Babilon MMA w dywizji półśredniej zmierzą się Daniel Skibiński i Paweł Pawlak. W 3-rundowej batalii w wadze średniej naprzeciwko siebie staną Rafał Haratyk i Maciej Różański.

Bilety na galę można nabywać w serwisie eventim.pl.

Start imprezy 15 grudnia, o godz. 19.00 w Centrum Sportu Raszyn.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.