Siłownia plenerowa czeka na mieszkańców

Pruszków

Nie pozostaje nic innego, jak tylko korzystać. Siłownia plenerowa przy ul. Tadeusza w Pruszkowie została oddana do użytkowania.

Coraz więcej osób stawia na aktywny wypoczynek. Aby umożliwić mieszkańcom odpowiednie warunki do rekreacji, miasto tworzy siłownie plenerowe. Korzystanie z nich jest w pełni darmowe, a szczególnie w okresie letnim tego typu miejsca cieszą się dużą popularnością.

W kwietniu pruszkowski magistrat ogłosił przetarg na wybudowanie siłowni plenerowej przy ul. Tadeusza. Minął kwartał i mieszkańcy mogą podziwiać efekty inwestycji. Do ich dyspozycji oddano jedenaście urządzeń do ćwiczeń o zróżnicowanej funkcji. Teren siłowni obejmuje 314 mkw. – Mamy nadzieję, że wybudowana siłownia będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta, a w szczególności mieszkańców dzielnicy Ostoja – podkreślają pruszkowscy urzędnicy.

Koszt wykonania siłowni przy ul. Tadeusza to blisko 170 tys. zł. 

Tym samym mieszkańcy Pruszkowa zyskali kolejne miejsce do rekreacji. Siłownie zewnętrzne znajdują się: w Parku Anielin, w Parku Mazowsze, w Parku Kościuszki, w okolicach studni oligoceńskiej przy ulicy Lipowej oraz przy ulicy Wiśniowej.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.