Sekrety zwierzaków w Jankach

Janki

Najbliższa sobota w Centrum Janki upłynie pod znakiem rozmaitych zabaw, gier i warsztatów dla dzieci. Główną tematyką atrakcji będą zwierzęta domowe.

Tego dnia najmłodsi będą mogli poznać losy bohaterów nowej komedii animowanej „Sekretne życie zwierzaków”, a także odkryć świat naszych domowych pupili. Przygotowano mnóstwo atrakcji. Jakich? Dzieci będą mogły zrobić sobie zabawne zdjęcia w foto-budce, skorzystać z tzw. animal wizażu i zmienić się w jednego ze swoich ulubionych kreskówkowych bohaterów lub wyszaleć się na dmuchańcu-skakańcu!

Nie zabraknie też warsztatów plastycznych i „Zwierzakowej szkółki”, podczas której pociechy nauczą się rozpoznawać rasy kotów i psów. Doskonałą okazją na poznanie sekretów domowych pupili będzie spotkanie ze specjalistami m.in. behawiorystą zwierzęcym czy dietetykiem. W sobotnie popołudnie pojawią się również wolontariusze akcji „Adopciaki.pl” i przedstawiciele lokalnych schronisk. Odpowiedzą oni na wszelkie pytania dotyczące adopcji czworonogów.

To nie koniec. Na parkingu przed centrum handlowym będzie można obejrzeć pokaz wytresowanych piesków na specjalnym torze! – Liczne zaplanowane atrakcje łączące zabawę z edukacją przyczynią się do poznania przez dzieci sekretów życia pupili, w tym zwierzęcych zwyczajów oraz obowiązków wynikających z posiadania zwierzaków. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu wydarzeniu dzieci będą wiedzieć, jak dbać o swoich pupili, tak aby czuły się szczęśliwe” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Tego dnia będzie można pozostawić dary dla zwierząt niemających swojego domu.

Zwierzęce atrakcje potrwają od godz. 11.00 do 18.00.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.